Zaproszenie do projektu "Centrum Aktywności Rodziny III"

włącz .

Jeśli jesteś osobą w wieku od 15 do 30 r.ż., nie posiadasz zatrudnienia, nie uczysz się w trybie dziennym i jesteś mieszkańcem Gminy Sępólno Krajeńskie, masz szansę na rozwój oraz zdobycie nowych umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia zawodowego (płatny staż).

Kontakt: Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskie, ul. Szkolna 8/7,
tel. 52 388 53 06 lub osobiście w godz. 800 - 1600.

Liczba miejsc ograniczona.

„Centrum Aktywności Rodziny III” jest wdrażane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 7.2.1 „Aktywacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.

Informacja

włącz .

Informujemy, że w Gminnym Centrum Informacji ul. Jeziorna 6 można nabyć grę „Sępoleński Biznes”, wpłacając 35 zł, jako dofinansowanie wydruku gry. Gra została wydana przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” i Gminę Sępólno Krajeńskie.

Zapraszamy!

20140829 10524020140829 105433

Zaproszenie

włącz .

Stowarzyszenie "Dorośli -Dzieciom" z Sępólna Krajeńskiego i Stowarzyszenie Instytut Zachodni z Poznania serdecznie zapraszają na swoje stoisko podczas Jubileuszowego X Jarmarku Św. Wawrzyńca, który odbędzie się 16 sierpnia br. na stadionie miejskim w Sępólnie Krajeńskim.

Podczas tego wydarzenia na naszym stoisku będziecie Państwo mogli skorzystać z następujących atrakcji:

„Kwiaty z krepiny” - odwiedzający Jarmark będą mogli samodzielnie lub też z pomocą naszych specjalistów wykonać kwiaty z bibuły,

„Makijaże i dla dużych i dla małych” - tutaj zapraszamy Panie i ich pociechy do skorzystania z usług profesjonalnej kosmetyczki,

„Decoupage"  - żeby wykonać takie małe dzieła sztuki każdy z odwiedzających może spróbować swoich sił,

„Rysunki" - każdy zainteresowany może bezpłatnie uwiecznić swojego pupila lub siebie,

„Nauka udzielania I pomocy”  - fachowy instruktaż prowadzić będą strażacy ochotnicy,

„Aktywności dla dzieci” - zapraszamy dzieci duże i małe do zabawy, czeka wiele atrakcji i niespodzianek!

„Kolorowa wata cukrowa"

Stoisko organizowane jest w ramach projektu "Wsparcie rodziny - drogą do integracji" , gdzie nasi uczestnicy nabyli wiele umiejętności, którymi chcieliby się podzielić z odwiedzającymi Jarmark. Serdecznie zapraszamy już od godz. 13.30, nie zabraknie też drobnych upominków!

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Sławomir Jaskulski

Stowarzyszenie "Dorośli-Dzieciom"

ul. Szkolna 8/7

89-400 Sępólno Krajeńskie

tel. 662 073 264

Profilaktyka i przeciwdziałanie narkomanii

włącz .

Przypominamy, że od stycznia 2014 r.  realizowany jest projekt  Stowarzyszenia  „Dorośli-Dzieciom” finansowany przez Gminę Sępólno Krajeńskie  w  obszarze „Pomocy społecznej, ochrony i promocji zdrowia - Profilaktyka i przeciwdziałanie narkomanii.
Projekt pod nazwą „PUNKT KONSULTACYJNO-PROFILAKTYCZNY DS. PRZECIWDZIAŁANIA NARKOMANII” realizowany będzie do grudnia 2014 r.
W ramach projektu prowadzone są warsztaty dla młodzieży, szkolenia dla nauczycieli, terapia ambulatoryjna, konsultacje z osobami uzależnionymi i ich rodzicami (opiekunami prawnymi). Diagnoza oraz kierowanie (pomoc w sprawach formalnych) w uzasadnionych przypadkach do ośrodków stacjonarnych leczących narkomanów. Bezpłatne udostępnianie testów do sprawdzenia obecności  narkotyku w organizmie.
Prowadzona będzie też kampania Kampania informacyjno-profilaktyczna  w Powiecie Sępoleńskim „Rodzicu Twoja wiedza może ochronić  dziecko przed narkotykami!!! Finansowana przez Województwo Kujawsko-Pomorskie i Gminę Sępólno Krajeńskie.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla