V Turniej Zbijaka

włącz .

W dniu 5 maja 2015 odbył się V Turniej w Zbijaka dla osób niepełnosprawnych, w ramach realizacji projektu „Nie ma cwaniaka, który nie wygra w Zbijaka”. Organizatorem było Stowarzyszenie „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim. Projekt został dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Gminę Sępólno Krajeńskie oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych poprzez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. W dniu imprezy, w Centrum Sportu i Rekreacji „Krajna Arena”, spotkało się 9 drużyn z trzech powiatów: sępoleńskiego, tucholskiego i nakielskiego, by przy dobrej zabawie rywalizować w rozgrywkach zbijaka.
Imprezie towarzyszył konkurs plastyczny, do którego wcześniej zaproszone zostały dzieci i młodzież szkolna. Celem konkursu było przygotowanie transparentu z hasłem propagującym Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz dopingowanie aktywności osób niepełnosprawnych. Trzy zwycięskie grupy wzięły udział w uroczystym przemarszu podczas rozpoczęcia turnieju i zaprezentowały wykonane transparenty. Każda z grup otrzymała upominki i dyplomy. Bardzo dziękujemy za udział i wspaniałe hasła.
Dzięki dofinansowaniu przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego mogliśmy zakupić maskotkę turnieju. Sympatyczna „Słonica – Baletnica” prowadziła czirliderki do tańca, zachęcała do aktywności i przynosiła szczęście zawodnikom.
Dodatkowo, dzięki pozyskanym środkom finansowym, mogliśmy zapewnić wszystkim uczestnikom turnieju wspaniałą niespodziankę - warsztaty taneczne i niesamowity występ tancerza Adriana Lipskee Lipińskiego ( finalistę programu "Mam Talent"). Zawodnicy chętnie próbowali swoich sił w nauce podstawowych figur "popping dance".
Rozgrywki sportowe przyniosły wszystkim zawodnikom wiele emocji. Wszystkie drużyny wspaniale zaangażowały się w poszczególne mecze. Gratulujemy wytrwałości i wszystkich nawet najmniejszych sukcesów.
Wyniki V Turnieju w Zbijaka prezentują się następująco:
I – WTZ Sępólno Krajeńskie
II – ŚDS Więcbork
III – WTZ Nakło
IV – ŚDS Tuchola
V – WTZ Tuchola
VI – WTZ Mrocza
VII – DPS Suchorączek
VIII – DPS dla Dzieci i Młodzieży Kamień Krajeński
IX – DPS Kamień Krajeński
Dodatkową nagrodę ufundowała Pani Poseł na Sejm RP Iwona Kozłowska. Bardzo dziękujemy za wspaniały upominek.
Dziękujemy serdecznie Pani Pielęgniarce za opiekę medyczną podczas turnieju.
Sędziom dziękujemy za wspaniałą postawę i wspieranie wszystkich zawodników.
Za obecność i uświetnienie naszego turnieju dziękujemy przedstawicielom władz: Pani Poseł na Sejm RP, Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Sępólno Krajeńskie, Panu Staroście Powiatu Sępoleńskiego, Panu Przewodniczącemu Rady Powiatu, Panu Przewodniczącemu Rady Miasta, Panu Prezesowi Stowarzyszenia „Dorośli – Dzieciom”, Pani Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Pragniemy również podziękować lokalnym mediom, które zawsze relacjonują nasze przedsięwzięcia.
Gorące podziękowania kierujemy do wolontariuszy EVS oraz do wolontariuszy z lokalnych szkół, którzy zawsze chętnie wspierają naszą imprezę i pomagają w przygotowaniach, a podczas turnieju wspaniale służą pomocą każdej osobie niepełnosprawnej.
Dziękujemy wszystkim pracownikom hali „Krajna Arena”, którzy z otwartym sercem angażują się w obsługę i pomoc w przygotowaniu naszego turnieju.
SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, DZIĘKUJEMY ZA SPOTKANIE Z WAMI. DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Zdjęcie_1   Zdjęcie_2  Zdjęcie_3  Zdjęcie_4 Zdjęcie_5  Zdjęcie_6  Zdjęcie_7  Zdjęcie_8  Zdjęcie_9 Zdjęcie_10  Zdjęcie_11  Zdjęcie_12  Zdjęcie_13

 

V Turniej w „Zbijaka” dla osób niepełnosprawnych

włącz .

W dniu 5 maja 2015 od godz. 09:00 do 15:00, w Centrum Sportu i Rekreacji KRAJNA ARENA, odbędzie się V Turniej w „Zbijaka” dla osób niepełnosprawnych, organizowany przez Stowarzyszenie Dorośli – Dzieciom w Sępólnie Krajeńskim. Turniej odbywa się cyklicznie od pięciu lat, w związku z obchodami Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Więcej

Wyniki konkursu na inicjatywy lokalne!

włącz .

Pragniemy poinformować, że Konkurs na inicjatywy lokalne zastał rozstrzygnięty. Na konkurs ogłoszony w ramach projektu pn. „Modelowa współpraca w powiecie sępoleńskim”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Więcej

Uwaga konkurs!!!

włącz .

UWAGA KONKURS!!!!!

Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” i Gmina Sępólno Krajeńskie w ramach projektu „Modelowa współpraca w powiecie sępoleńskim” ogłaszają konkurs pt.:


”Modelowy projekt w powiecie sępoleńskim”.


Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych inicjatyw, które będą realizowane na rzecz społeczności lokalnej z terenu naszego powiatu. Nadesłane pomysły będą zamieszczone na portalu Facebook gdzie będzie można oddać głos na najlepszy pomysł czy inicjatywę lokalną.
Pomysły, które otrzymają największą liczbę głosów (polubień) zostaną nagrodzone.
Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z terenu powiatu sępoleńskiego, które mają nieszablonowe, ciekawe projektu zrealizowane lub/i maja pomysł na ciekawe działania.


Termin nadsyłania pomysłów upływa 27 marca 2015 r., ogłoszenie wyników w dniu 31.03.2015 r.


Regulamin konkursu znajduje się na stronie: dorosli-dzieciom.neostrada.pl/ oraz w punkcie informacyjnym : Sępólno Krajeńskie, ul. Jeziorna 6. Telefon kontaktowy: 662 073 264
Projekt „Modelowa współpraca w powiecie sępoleńskim” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla