Pożyczki dla Podmiotów Ekonomii Społecznej

włącz .

Od 01 kwietnia 2014 roku rozpoczyna swoją działalność Punkt Konsultacyjno-Doradczy  w  zakresie pożyczek i poręczeń dla organizacji pozarządowych.
Projekt  jest współfinansowany ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach zadania publicznego pod nazwą: „Fundusz pożyczkowy szansą dla NGO – prowadzenie punktu konsultacyjno-doradczego”.

Czytaj więcej

Podziękowanie za głosy na eco-gaj

włącz .

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy byli z nami w trakcie głosowania na eko-gaj. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało nam się zebrać ponad 20 500 głosów i zająć II miejsce. Przekonaliśmy się jak wiele osób wspierało naszą inicjatywę, za to serdecznie wszystkim dziękujemy. Prosimy o trzymanie kciuków w II turze. Teraz wszystko w rękach jury.

Rozstrzygniecie zapytania ofertowego - usługi restauracyjne i hotelowe

włącz .

Informujemy, że zostało rozstrzygnięte zapytanie ofertowe na świadczenie usług restauracyjnych i hotelowych w ramach projektu "Modelowa współpraca w powiecie sepoleńskim" wspólfinansowanego w ramach Poddziałania 5.4.2 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wybrana została oferta firmy DREW-KON Sp. z o.o., Brody 2A, 89-504 Legbąd.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla