Podziękowanie

włącz .

W imieniu Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim i Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”, pragnę podziękować wszystkim uczestnikom na spotkaniu „Konsultacje społeczne”, które odbyło się 16 października br. Jednocześnie informuję, że można się zapisywać na warsztat „Diagnoza lokalna”, które odbędzie się w dniach 24/25.10.2014 r. w Centrum Turystycznym Fojutowo. Zapewniamy zakwaterowanie, materiały – dojazd we własnym zakresie. Rozpoczęcie 24. 10. (piątek) o godz. 1200, a zakończenie zajęć 25.10. (sobota) o godz. 1230. Liczba miejsc ograniczona.

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać do 20.10.2014 r.
Więcej informacji pod nr tel. 662 073 264

Zapytanie ofertowe - „Instruktor garncarstwa”

włącz .

W związku z organizacją Szkoleń zawodowych dla uczestniczek projektu „Akademia Umiejętności III” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 6.1.  „Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie” na podstawie umowy z Wojewódzki Urzędem Pracy w Toruniu nr umowy UDA-POKL.06.01.01-04-046/14-00 Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” ogłasza zapytanie ofertowe na organizację Szkolenia zawodowego „Instruktor  garncarstwa”

Zapytanie ofertowe

Załaczniki

Zapytanie ofertowe - „Artterapia"

włącz .

W związku z organizacją Szkoleń zawodowych dla uczestniczek projektu „Akademia Umiejętności III” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 6.1.  „Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie” na podstawie umowy z Wojewódzki Urzędem Pracy w Toruniu nr umowy UDA-POKL.06.01.01-04-046/14-00 Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” ogłasza zapytanie ofertowe na organizację Szkolenia zawodowego „Arteterapia”

Zapytanie ofertowe

Załaczniki

Zapytanie ofertowe - „Asystentka ds. administracyjnych”

włącz .

W związku z organizacją Szkoleń zawodowych dla uczestniczek projektu „Akademia Umiejętności III” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 6.1.  „Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie” na podstawie umowy z Wojewódzki Urzędem Pracy w Toruniu nr umowy UDA-POKL.06.01.01-04-046/14-00 Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” przesyła zapytanie ofertowe na organizację  Szkolenia zawodowego „Asystentka ds. administracyjnych”

Zapytanie ofertowe

Zalączniki

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla