4 lipca 2016

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”

Punkt Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza 15 lipca 2016 r. dzieci w wieku od 7 do 9 lat (I – III SP) do wzięcia udziału w zajęciach plastycznych pn. „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Podczas spotkania, które będzie okazją do wirtualnej wędrówki po zakątkach naszej gminy, dzieci będą mogły za pomocą farbek czy kredek, przedstawić najciekawsze i najbliższe im miejsca.

Zajęcia rozpoczną się o godz. 14:00 w budynku Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Jeziornej 6.

Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach opiekun zobowiązany jest podpisać zgodę na jego uczestnictwo, którą należy dostarczyć do Punktu Informacji Turystycznej najpóźniej przed rozpoczęciem planowanego spotkania (w wersji tradycyjnej formularz dostępny także w PIT).

Liczba miejsc jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, które można składać telefonicznie: 52 388 25 97 (od pon. do pt. w godz. 8.00 – 18.00) lub elektronicznie: gci.sala5@gmail.com do 13 lipca 2016 r. Zajęcia są bezpłatne. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

Zgoda opiekuna

Może Ci się również spodobać:

Plebiscyt “Kobiety z pasją”

Plebiscyt “Kobiety z pasją”

Znasz kobietę z niepełnosprawnością, która aktywnie działa w obszarze życia społecznego? Zgłoś ją do plebiscytu, w...

Skip to content