18 maja 2015

DZIEŃ DZIECKA – ZAPROSZENIE DO SĘPÓLNA

Nawet kilkuset maluchów będzie w stanie ugościć Sępólno Krajeńskie, podczas wielkiej imprezy z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie zaplanowano na 30 maja 2015r. W tym dniu w mieście stanie prawdziwa wioska indiańska.

Organizacja dużej imprezy z okazji Dnia Dziecka to w Sępólnie już tradycja – mówi Waldemar Stupałkowski, burmistrz miasta. “Co roku wraz ze sponsorami staramy się przygotować dzieciom ciekawą rozrywkę” – dodaje. Tym razem będzie to spotkanie z Indianami. Prawdziwa ich wioska stanie na Placu Przyjaźni. Maluchy już od godziny 14.00 będą mogły pomóc w jej budowie. Będzie też nauka tańca Pow Wow i spotkanie z Szeryfem Bobem. Muzycznym gwoździem programu ma być występ laureatów ubiegłorocznej edycji dziecięcej Eurowizji.
Impreza jest otwarta dla całych rodzin. Mogą w niej brać udział nie tylko mieszkańcy gminy, ale również turyści. Wstęp bezpłatny.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Może Ci się również spodobać:

Plebiscyt “Kobiety z pasją”

Plebiscyt “Kobiety z pasją”

Znasz kobietę z niepełnosprawnością, która aktywnie działa w obszarze życia społecznego? Zgłoś ją do plebiscytu, w...

Skip to content