18 sierpnia 2020

Gmina Sępólno Krajeńskie na puzzlach i akcja plastyczna

Z okazji tegorocznych Dni Miasta Punkt Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” zaprosił dzieci do wzięcia udziału w interaktywnych zajęciach pn. „Gmina Sępólno Krajeńskie na puzzlach” oraz akcji plastycznej pn. „Sępólno oczami dziecka”.

Zajęcia z interaktywnymi puzzlami odbyły się 6 sierpnia 2020 r. w siedzibie PIT w budynku Centrum Aktywności Społecznej. Uczestnicy mieli okazję ułożenia dwóch wariantów puzzli w formie online przedstawiających charakterystyczne miejsca w naszym mieście m. in. plażę miejską w Sępólnie Krajeńskim, budynek Centrum Aktywności Społecznej, Urząd Miasta oraz panoramę miasteczka.

Z kolei prace związane z akcją plastyczną pn. „Sępólno oczami dziecka” były przyjmowane w siedzibie PIT w dniach 3-5 sierpnia 2020 r. Ochotnicy przynieśli dzieła przedstawiające m.in. pomnik Walki i Męczeństwa na Placu Wolności, plażę miejską, wieżę widokową oraz most na Sępolence.

Każdy uczestnik wyżej wymienionych aktywności otrzymał zestaw upominków związanych z miastem Sępólno Krajeńskie. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia prac dzieci w holu budynku CAS przy ul. Jeziornej 6. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i wzięcia udziału w naszych przyszłych aktywnościach.

GminaPITStow

Zadania są finansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

Może Ci się również spodobać:

Skip to content