30 stycznia 2023

Gminne Centrum Informacji 2023

W ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie nauki, edukacji, oświaty i wychowania Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim pozyskało z budżetu Gminy Sępólno Krajeńskie środki na działanie Gminnego Centrum Informacji w roku 2023.

Gminne Centrum Informacji prowadzi Punkt Informacji Turystycznej. Mieszkańcy oraz turyści mogą korzystać ze świadczonych usług od poniedziałku do piątku w godz. od 7.45 do 15.45 w budynku Centrum Aktywności Społecznej (ul. Jeziorna 6, 89-400 Sępólno Kraj., nr tel. 52 388 25 97), kontakt mailowy: biuro@pitsepolno.pl oraz biuro@gcisepolno.pl

Gminne Centrum Informacji udostępnia mieszkańcom salę komputerową z dostępem do Internetu. W GCI zainteresowani uzyskają pomoc przez wydruk, skserowanie, skanowanie dokumentów aplikacyjnych, związanych z rynkiem pracy lub aktywizacją zawodową, edukacją. W GCI można uzyskać pomoc w zakresie obsługi komputera, sprzętu komputerowego, smartfonów oraz przygotowania CV, podania o pracę czy listu motywacyjnego.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.gcisepolno.pl, na której umieszczone zostaną informacje o realizowanych działaniach. Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

Może Ci się również spodobać:

Skip to content