kadrujemy krajne

19 maja 2017

Witaj przyrodo, witaj przygodo… Kadrujemy Krajnę!

3logo

Stowarzyszenie „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim zachęca dzieci do udziału w projekcie: „Witaj przyrodo, witaj przygodo – kadrujemy Krajnę!” współfinansowanego ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Grupa projektowa w okresie wakacyjnym będzie uczestniczyła w zajęciach warsztatowych organizowanych w Punkcie Informacji Turystycznej (budynek Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim, ul. Jeziorna 6) mających na celu promowanie wiedzy m.in. krajoznawczej, przyrodniczej, ekologicznej, z zakresu ochrony środowiska. Podczas zaplanowanego spotkania plenerowego uczestnicy projektu wyruszą na żywą lekcję przyrody szlakiem sępoleńskich ekoprzystanków, która uwieczniona zostanie w obiektywie aparatu. Najciekawsze ujęcia zostaną wywołane i wyeksponowane w formie wystawy fotograficznej, którą będą mogli zwiedzać turyści i mieszkańcy.

Opiekunów dzieci zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie formularza (Załącznik) oraz dostarczenie go osobiście lub przesłanie na adres: gci.sala5@gmail.com do 24 czerwca 2017 r. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Może Ci się również spodobać:

Skip to content