1 czerwca 2016

Kurs komputerowy w Gminnym Centrum Informacji

Dnia 31.05.2016 r. zakończył się kurs komputerowy, który od marca do maja odbywał się w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim.

Zakres tematyczny kursu był zróżnicowany, a jego uczestnicy zdobywali rozmaite kompetencje – począwszy od umiejętności techniczno-praktycznych (np. korzystanie ze skrzynki mailowej) po eksploatacyjne (nauka efektywnego wyszukiwania informacji w zasobach internetowych). W trakcie zajęć uczestnicy uczyli się m.in.: tworzenia dokumentów tekstowych w programie Word, korzystania z przeglądarek i wyszukiwarek, obsługi komunikatorów, podstaw grafiki cyfrowej, ale także jak bezpiecznie kupować przez Internet, czy korzystać z rozrywek w nim dostępnych.

Choć zakończyły się zajęcia grupowe, zapraszamy do Gminnego Centrum Informacji (ul. Jeziorna 6) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00, a w soboty od 11.00-15.00 na indywidualne konsultacje z zakresu obsługi komputera, korzystania z Internetu oraz technologii informacyjnych (IT).

Może Ci się również spodobać:

Skip to content