23 lutego 2017

„Podróż przez gminę Sępólno Krajeńskie” – witamy w naszym regionie

W Punkcie Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim 10.02.2017 odbyły się zajęcia edukacyjno-plastyczne dla dzieci szkół podstawowych pt. „Podróż przez gminę Sępólno Krajeńskie” – witamy w naszym regionie.

W trakcie spotkania wprowadzającego w tematykę cyklu „Podróż przez gminę Sępólno Krajeńskie” skupiliśmy się na pojęciu region oraz pracowaliśmy na podstawie mapy – określaliśmy na niej m.in. położenie naszej gminy. W części plastycznej zajęć odwzorowaliśmy herb Gminy Sępólno Krajeńskie, którego symbolika wcześniej została wyjaśniona uczestnikom spotkania.

Serdecznie zapraszamy na kolejną „Podróż przez gminę Sępólno Krajeńskie” – tym razem szlakiem zabytków. Zajęcia odbędą się 2 marca 2017 r. o godz. 16.30. Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach opiekun zobowiązany jest podpisać zgodę na jego uczestnictwo (POBIERZ), którą należy dostarczyć do Punktu Informacji Turystycznej najpóźniej przed rozpoczęciem planowanego spotkania (w wersji tradycyjnej formularz dostępny także w PIT).

Liczba miejsc jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, które można składać telefonicznie: 52 388 25 97 (od pon. do pt. w godz. 8.00-18.00) lub elektronicznie: gci.sala5@gmail.com do 28 lutego 2017 r. Zajęcia są bezpłatne. Odbędą się w budynku Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Jeziornej 6. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Może Ci się również spodobać:

Plebiscyt “Kobiety z pasją”

Plebiscyt “Kobiety z pasją”

Znasz kobietę z niepełnosprawnością, która aktywnie działa w obszarze życia społecznego? Zgłoś ją do plebiscytu, w...

Skip to content