29 maja 2024

Relacja z zajęć „Wybór zawodu, poznaj swoje mocne strony”

W dniu 24 maja 2024 roku w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim odbyły się zajęcia pn. „Wybór zawodu, poznaj swoje mocne strony”. W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy ósmej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim.

Spotkanie miało na celu zachęcenie uczniów do refleksji nad własnymi mocnymi stronami i talentami. W tym celu wykorzystano prezentację multimedialną oraz film, które miały pomóc w identyfikacji indywidualnych mocnych stron uczestników, zachęcić do analizy własnych predyspozycji zawodowych.

Podczas zajęć uczniowie mieli okazję uczestniczyć w interaktywnej prezentacji, która pokazała różnorodność zawodów oraz umiejętności potrzebnych na rynku pracy.

Zajęcia zakończyły się sukcesem, motywując uczniów do głębszej analizy swoich mocnych stron i talentów. Uczniowie otrzymali cenne wskazówki, które pomogą im w podejmowaniu przyszłych decyzji zawodowych.

Dzięki zdobytym informacjom i refleksjom, uczestnicy mają teraz większą świadomość swoich predyspozycji, co pozwoli im lepiej planować swoją przyszłość zawodową.

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział i zapraszamy na kolejne spotkania.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

Może Ci się również spodobać:

Skip to content