21 lipca 2016

„Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” – gra miejska

W tym tygodniu w Punkcie Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim po raz kolejny zgromadziła się młodzież, która opracowuje i przeprowadzi grę miejską pn. „Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” współfinansowaną przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Po planowaniu nadszedł czas na działania! Wspólnie już przygotowaliśmy charakterystycznie znakowane koperty, w których umieszczone zostaną wskazówki oraz ustaliliśmy szczegóły i dopracowaliśmy zadania, które będą czekały na uczestników pokonujących wyznaczoną trasę. Na niej też umieścimy drogowskazy informujące o prawidłowym przemierzaniu szlaku.
Aby go pokonać, trzeba będzie przejść całe miasto w poszukiwaniu wskazówek oraz ukrytych elementów – ich odnalezienie zagwarantuje sukces na szlaku ciekawostek Sępólna Krajeńskiego. Mamy nadzieję, że to wyzwanie dostarczy graczom wielu emocjonujących chwil i zaprezentuje im miasto z nowej perspektywy!

Kolejne spotkanie już w środę 27.07.2016 r. o godz. 13.00 w Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Jeziorna 6, 89-400 Sępólno Krajeńskie). Jeśli jesteś uczniem szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej i chciałbyś dołączyć do naszej grupy, zapraszamy!

 

 

Może Ci się również spodobać:

Skip to content