15 lipca 2016

„Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” – planujemy grę miejską!

W tym tygodniu w Punkcie Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim zgromadziła się młodzież, która włączyła się w działania projektowe pn. „Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” współfinansowane przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Podczas spotkania, posiłkując się planem miasta, wytyczyliśmy trasę, którą przemierzą uczestnicy gry miejskiej – nasze młodsze koleżanki i koledzy. Aby pokonać zaplanowany szlak, trzeba będzie rozwiązać zagadki i zadania, które przybliżą im ciekawostki dotyczące Sępólna Krajeńskiego – jego historii i najciekawszych miejsc.

Wytyczanie trasy było bardzo emocjonujące! Mieliśmy wiele pomysłów, w jaki sposób poprowadzić szlak – istnieje tyle możliwości! Po intensywnych naradach doszliśmy do kompromisu i ostatecznych ustaleń – możemy jedynie zdradzić, że trasa nie jest łatwa, ale za to pełna różnych zadań oraz wskazówek!

Kolejne spotkanie już we wtorek 19.07.2016 r. o godz. 13.00 w Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Jeziorna 6, 89-400 Sępólno Krajeńskie). Jeśli jesteś uczniem szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej i chciałbyś dołączyć do naszej grupy, zapraszamy!

Może Ci się również spodobać:

Plebiscyt “Kobiety z pasją”

Plebiscyt “Kobiety z pasją”

Znasz kobietę z niepełnosprawnością, która aktywnie działa w obszarze życia społecznego? Zgłoś ją do plebiscytu, w...

Skip to content