3 sierpnia 2016

„Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” – zostań graczem!

We wtorek 2 sierpnia br. w Punkcie Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim młodzież, która włączyła się w zaplanowanie gry miejskiej dla swoich młodszych kolegów i koleżanek w ramach projektu „Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” współfinansowanego ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego zgromadziła się, aby wykonać materiały potrzebne do przeprowadzenia gry.

Spotkanie było bardzo pracowite – uzupełnialiśmy koperty o zadania i wskazówki, przygotowaliśmy drogowskazy oraz pozostałe elementy potrzebne na trasie gry. Ułożyliśmy także regulamin, w którym zawarliśmy najważniejsze zasady, które będą obowiązywać graczy współpracujących w drużynach. Jeszcze raz sprawdziliśmy wszystkie polecenia oraz rymowanki, które będą wytyczać bieg trasy gry miejskiej oraz zaprojektowaliśmy identyfikatory dla grup. Mamy nadzieję, że odgadywanie kolejnych miejsc będzie dla graczy wyzwaniem!

Choć prace jeszcze intensywnie trwają, już serdecznie zapraszamy na  grę miejską, która odbędzie się 26.08.2016 r. o godz. 10.00. Wyruszymy z Punktu Informacji Turystycznej (ul. Jeziorna 6). Aby wziąć udział w grze należy dostarczyć uzupełniony formularz zgłoszeniowy do 23.08.2016 do Punktu Informacji Turystycznej lub przesłać go na adres: gci.sala5@gmail.com. Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy i regulamin gry już niebawem na stronie: www.doroslidzieciom.pl!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Może Ci się również spodobać:

Skip to content