7 czerwca 2024

„Zadania Punktu Informacji Turystycznej z perspektywy turysty”

Gminne Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza 14 czerwca 2024 r. o godz. 11.00 na zajęcia pn. „Zadania Punktu Informacji Turystycznej z perspektywy turysty”.

Liczba miejsc jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, które można składać telefonicznie: 52 388 25 97 (w godz. 7.45-15.45) lub e-mail: biuro@gcisepolno.pl

Punkt Informacji Turystycznej (PIT) pełni kluczową rolę w zapewnianiu turystom niezbędnych informacji i wsparcia podczas ich podróży.

Zadania Punktu Informacji Turystycznej są kluczowe dla turystów, gdyż zapewniają im nie tylko informacje, ale również komfort i bezpieczeństwo podczas podróży, czyniąc ich doświadczenia bardziej przyjemnymi i bezproblemowymi.

Korzystanie z usług PIT jest doskonałym sposobem na ułatwienie sobie podróży i pełne wykorzystanie czasu spędzonego w nowym miejscu. Bez względu na to, czy szukasz informacji o atrakcjach turystycznych, chcesz kupić bilety, czy potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemu, pracownicy PIT są zawsze gotowi do pomocy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

Może Ci się również spodobać:

Skip to content