13 czerwca 2024

„Zwierzęta Krajny” – konkurs fotograficzny

Bank Spółdzielczy w Więcborku organizuje konkurs fotograficzny pt. „Zwierzęta Krajny”. Chcielibyśmy zaprosić do udziału w Konkursie Państwa lokalną społeczność jako mieszkańców pięknych terenów, które wspólnie zamieszkujemy. Ponieważ konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców Krajny (a nie wyłącznie naszych klientów), gorąco zachęcamy do jego promowania wśród Państwa lokalnej społeczności, w szczególności poprzez udostępnienie informacji o konkursie na Państwa stronie internetowej / mediach społecznościowych oraz wydrukowanie i wywieszenie plakatu załączonego do niniejszej wiadomości.

 

Cel Konkursu

Celem jest promowanie Krajny jako miejsca zamieszkania różnych gatunków zwierząt, a przesłane fotografie konkursowe chcielibyśmy wykorzystać między innymi do stworzenia kalendarza.

Najważniejsze informacje dotyczące Konkursu

Osoby chętne do udziału w konkursie powinny wysłać maksymalnie 3 zdjęcia wraz z opisem miejsca ich wykonania (najbliższa miejscowość) i oświadczeniem (stanowiącym zał. nr 1 lub 2 do regulaminu – w zależności czy uczestnik jest osobą pełnoletnią czy niepełnoletnią) na adres poczty elektronicznej konkurs@bswiecbork.pl do 17 czerwca do 20 września 2024 r. Szczegółowe zasady udziału w konkursie można znaleźć w regulaminie.

Zdjęcia konkursowe powinny przedstawiać faunę (zwierzęta, owady) na łonie przyrody Krajny. Dopuszczalne są fotografie przedstawiające zwierzęta domowe i hodowlane, jednak muszą one przedstawiać zwierzęta w naturze. Fotografie zwierząt w budynkach lub pomieszczeniach gospodarczych, przedstawiające tereny silnie zurbanizowane oraz wykonane na terenie zoo będą odrzucane jako niespełniające wymogów uczestnictwa.

Nagrody

Nagrody za najlepsze fotografie: karty podarunkowe Allegro o wartości 500 zł, 250 zł i 150 zł oraz 8 powerbanków. Ponadto przy wykorzystaniu naszego profilu na Facebooku przeprowadzimy głosowanie publiczności, którego zwycięzcy otrzymają aparat natychmiastowy wraz z wkładami.

Kontakt w sprawie Konkursu

Ewentualne pytania możecie Państwo przesyłać na adres: konkurs@bswiecbork.pl, zadać je za pośrednictwem naszego profilu w mediach społecznościowych f/bswiecborkpl, bądź telefonicznie pod numerem telefonu: 52 328 04 10.

Może Ci się również spodobać:

Skip to content