12 września 2023

„Zostań mistrzem obiektywu”

W Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” odbyły się zajęcia dla dzieci „Zostań mistrzem obiektywu”.

Robienie zdjęć pozwala nam uchwycić ulotne chwile i zapisać wspomnienia, które mogą być cennymi pamiątkami. Ponadto fotografia jest doskonałym narzędziem wyrażania kreatywności i umożliwia nam dzielenie się naszym punktem widzenia z innymi, co może inspirować i budować więzi, dlatego zaprosiliśmy młodych uczestników do wzięcia udziału w plenerowych zajęciach. Podczas spaceru po naszym mieście mieliśmy szansę dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat sztuki fotografii. Dzieci mogły za pomocą aparatu fotograficznego uwiecznić Jezioro Sępoleńskie i malowniczą promenadę.

To była nie tylko lekcja o tym, jak robić ciekawe zdjęcia, jaki wpływ ma światło lub kompozycja na efekt końcowy pracy z aparatem, ale także nauka cierpliwości i wrażliwości na detale. Podczas zajęć poznaliśmy techniczne możliwości aparatu i odbyliśmy podróż w głąb własnej wyobraźni. Mamy nadzieję, że te zajęcia zaszczepiły w młodym pokoleniu pasję do fotografii. Zachęcamy do dalszego rozwoju w tej dziedzinie sztuki 😊 Niech każdy kadr będzie kolejnym krokiem ku mistrzostwu!

Dziękujemy uczestnikom za wspólnie spędzony czas i fotograficzną przygodę. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.gcisepolno.pl i uczestnictwa w naszych zajęciach. Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

Może Ci się również spodobać:

Skip to content