10 sierpnia 2023

„Moja pocztówka z wakacji”

W Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” odbyły się na warsztaty komputerowe pn. „Moja pocztówka z wakacji w Gminie Sępólno Krajeńskie”

Podczas zajęć, w programie umożliwiającym tworzenie projektów graficznych online, projektowaliśmy pocztówki tematycznie związane z Gminą Sępólno Krajeńskie. Za pomocą dostępnych zdjęć każdy z uczestników mógł stworzyć swoją pocztówkę z wakacji. Do tworzenia pocztówek można było wykorzystać kreatywne szablony, grafiki, napisy, ramki i znaczki, a także wiele innych narzędzi, które oferuje program do tworzenia infografiki. Rozwijanie zdolności graficznych przynosi wiele korzyści – umożliwia wyrażanie swojej kreatywności w  wizualny sposób, rozwija wyobraźnię, stanowi inspirujące hobby. Pozwala  nie tylko na tworzenie ciekawych projektów, ale także na lepsze zrozumienie otaczającego nas świata przez perspektywę artystyczną.

Warsztaty te stanowiły nie tylko okazję do rozwijania artystycznych umiejętności, ale także pozwoliły uczestnikom poznać przydatny na co dzień program graficzny i stworzyć unikalny projekt widokówki z Sępólna Krajeńskiego.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

Może Ci się również spodobać:

Skip to content