28 lipca 2023

Punkt Konsultacyjno – Profilaktyczny ds. Przeciwdziałania Narkomanii

Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” wygrało konkurs „PUNKT KONSULTACYJNO-PROFILAKTYCZNY ds. PRZECIWDZIAŁANIA NARKOMANII” finansowany przez Województwo Kujawsko-Pomorskie. Czas realizacji projektu: 01.05.2023 – 31.12.2023 r.

Projekt skierowany jest do mieszkańców powiatu sępoleńskiego (szkoły podstawowe, średnie, świetlice, placówki wychowawcze świetlice terapeutyczne). Osoby, do których kierowane są działania projektowe to uczniowie szkół podstawowych, pedagodzy i rodzice. Z diagnozy zewnętrznych pracowni badań dotyczących młodzieży i ich funkcjonowania oraz z doświadczeń Punktu, Sanepidu oraz działań Policji wynika, że narkotyki i dopalacze na terenie naszego powiatu są łatwo dostępne, rodzi to ogromne niebezpieczeństwo dla naszej społeczności.

Dyżury prowadzone są w poniedziałki od godz. 16:00 – 19:00, czwartki od godz. 8:00 – 11:00 i w soboty od godz.18:00 – 21:00, w punkcie przyjmuje certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Projekt finansowany przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Może Ci się również spodobać:

Skip to content